نرم افزار سفارشی پلتفرم IOS اپل آیفون و تبلت iPad

گروه برنامه نویسی موبایک آماده تولید نسل جدید نرم افزارهای آیفون و آی پد بر اساس نیاز های شماست. ما آماده هستیم بر اساس درخواست و دستور شما برنامه های سفارشی و اختصاصی تولید نماییم. گروه برنامه نویسی ما با پشتوانه سالیان طولانی و توانمندی چشمگیر آماده ارائه خدمات برنامه نویسی در زمینه تولید نرم افزارهای بازی های موبایل ، ورزش ، سرگرمی ، خبر و آموزش است.

از آیفون نسل 3 (3G) که خود انقلابی بزرگ در زمینه موبایل های هوشمند برپایه صفحات لمسی بوده تا امروز که آیفون 7 در فروشگاهای مختلف جهان در دسترس است، جایگزین پر قدرتی برای تمام ابزارهایی مانند iPod، دوربین عکاسی شده است. همچنین با قابلیت دریافت و دانلود نرم افزار های مختلف عملاً گوشی آیفون ما عضوی است جدا نشدنی از زندگی روزمره  ما.  همواره به یاد داشته باشیم دفعاتی که صفحه موبایل مشاهده می شود چندین برار بیشتر از زمانهایی است که در آیینه خود را می بینیم.

 

موبایک می تواند با همراهی شما برای تولید نرم افزار های خوب ، دستیابی به این سرزمین و بهشت بزرگ الکترونیک را برای شما آسان تر سازد.

پس درنگ نکنید ، گوشی تلفن را برداشته و با شماره تلفن 02157425 تماس حاصل فرمایید و از ما مشاوره رایگان طلب کنید. 

 
 

قدرت گرفته از سایت ساز سایت بایک! و نرم افزار ساز موبایک!: تمام حقوق مادی و معنوی کلیه محتویات این سایت اعم از دیجیتال و غیر دیجیتال محفوظ است.