برنامه نویسی اختصاصی اندروید و تلفن های هوشمند و تبلت ها و تلوزیون های اندرویدی

اندروید پلتفرم متن باز برای تلفن های همراه است. به همین دلیل دسترسی به منابع آموزشی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان این خانواده بیشتر است. اگر دقت نمایید به همین دلیل رشد فروش گوشی های موبایل بر پایه اندروید با سرعتی چشمگیر در حال بیشتر شدن است. یک ابزار خوب نیاز به برقراری ارتباط با اجزاء و امکانات مختلف موبایل شما دارد. به عنوان مثال می توان پیامک ارسال و دریافت کرد و تصاویری از دوربین موبایل انتخاب کرده و با تغییراتی در آن مجدداً در وب سایت یا شبکه های اجتماعی استفاده کرد.  به همین دلیل گروه برنامه نویسی اندروید موبایک با تمام قوا در حال بروز کردن اطلاعات و دانش فنی خود است تا بتواند سهمی از این بازار را در دست گیرد همچنین همراهی باشد قابل اطمینان برای شما دوستانی که قصد قدم نهادن در این دنیای مجازی را دارید.

 

 

ایمان داریم با توانایی و دانش فنی گروه توسعه نرم افزار اندروید، می توانیم ابزارهایی متفاوت از بازی های اندروید گرفته تا انواع نرم افزار های کاربردی ، خبری ، تفریحی و آموزشی را به درخواست شما تولید نماییم. به یاد داشته باشیم دفعاتی که در طول روز خود را در آیینه نگاه می کنیم 150 برابر کمتر از زمانی است که صفحه موبایل را می بینیم. لذا پیشنهاد می شود از هم اکنون برای ورود به این بهشت ارتباطی قدم بردارید.

 

پس درنگ نکنید ، گوشی تلفن را برداشته و با شماره تلفن 09121235885 تماس حاصل فرمایید و از ما مشاوره رایگان طلب کنید. 

 
 
 

قدرت گرفته از سایت ساز سایت بایک! و نرم افزار ساز موبایک!: تمام حقوق مادی و معنوی کلیه محتویات این سایت اعم از دیجیتال و غیر دیجیتال محفوظ است.